Regulamin strony rodzinarodzinie.pl

1. Ustalenia ogólne
1.1. Żeby móc maksymalnie korzystać z bloga oraz zamieszczać w nim teksty, należy przejść przez niepłatną rejestrację.
1.2. Rejestracja na stronie jest oczywista z daniem zgody na postanowienia przedstawione w statucie.
1.3. Według przepisu 116 „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. zabronione jest plagiatowanie i przedrukowywanie tekstów prezentowanych na witrynie rodzinarodzinie.pl. Naruszenie tego zarządzenia jest jednoznaczne ze zgłoszeniem na policję.
1.4. Autor jest w pełni odpowiedzialny za dodany artykuł. Właściciel bloga nie nie jest odpowiedzialny za uszczerbki będące rezultatem wykorzystania felietonów prezentowanych na serwisie.
1.5. Autor treści oznajmia, że ma zupełne prawa autorskie.
1.6. Teksty nie mogą być zamieszczane na pozostałych blogach ani przed, ani po zamieszczeniu ich na rodzinarodzinie.pl.
1.7. Artykuły, które nie realizują wytycznych, mogą zostać pominięte. Właściciel serwisu ma prawo do odmowy bez ujawniania prawdziwej przesłanki.
1.8. Na rodzinarodzinie.pl funkcjonuje ograniczenie odpowiedzialności posiadacza bloga. Czytelnik jest świadomy, że blog ma charakter informacyjny, analogicznie jak dodawane na nim treści. Nie wyrażają one sugestii ani wskazań w sprecyzowanych okolicznościach. Publikowane teksty pokazują osądy ich twórców. Właściciel nie odpowiada za zawartość komentarzy wyświetlanych pod publikacjami.

2. Zamieszczanie artykułów na blogu
2.1. Zawartość artykułu winna być niesprzeczna z wytycznymi polskiej gramatyki i ortografii. Artykuły z uderzającymi pomyłkami nie będą dodane.
2.2. Zawartość publikacji winna mieć charakter informacyjno-rozrywkowy i być frapująca dla zainteresowanych.
2.3. Każdy tekst musi być unikalny, zajmujący i przystępny dla internautów.
2.4. Zamieszczane artykuły muszą mieć nie mniej niż 2500 znaków bez odstępów.
2.5. W publikacji możliwe jest dodanie nie więcej niż 1 linka w postaci URL lub brand.
2.6. Publikacja i linki wiodące do zewnętrznych stron nie mogą przedstawiać tematów niezgodnych z prawem oraz tematów dla osób pełnoletnich.
2.7. Do każdego artykułu wypada załączyć fotografię. Obrazek nie może łamać przepisów Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.