chłopiec przebrany za magika

Iluzjonista, magik dla dzieci jako terapia, rozrywka i pasja!

Magia fascynuje każdego z nas. Zwłaszcza dzieci uwielbiają wszelkie sztuczki. To doskonała atrakcja, która dostarcza im niezapomnianych wrażeń. Pokazy iluzjonisty to doskonały sposób, by dobrze się bawić i wywołać na twarzach najmłodszych uśmiech.

Iluzjonista na przyjęcie

Urodziny i inne ważne wydarzenia dzieci są okazją do organizacji przyjęć na ich cześć. Oczywiście świętować można na różne sposoby. Dzisiaj jest do wyboru wiele różnego typu atrakcji. Prywatne przyjęcie również może mieć różną oprawę. Doskonale, gdy jest element niespodzianki w postaci, np. pokazu iluzji. Taka atrakcja ucieszy większość osób. Iluzjonista na prywatne przyjęcie Maciej Kulhawik zadba o to, by uczestnicy imprezy doskonale się bawili, wchodząc z nim w świat iluzji. Wielu z nas lubi to, co niesamowite, trudne do pojęcia, magiczne. Dlaczego nie urozmaicić przyjęcia urodzinowego o to, co niewyjaśnione? To sprawi, że impreza będzie niezapomniana!

Zwłaszcza dzieci, które są już za duże na tradycyjne animacje, ale wciąż oczekują atrakcji, docenią pokaz iluzji i magii. Na przyjęcie dla najmłodszych warto jednak poszukać takiego iluzjonisty, który ma doświadczenie w występowaniu przed dziećmi. Kluczowe jest, by magik umiał z nimi znaleźć wspólny język, zainteresować je. Ważny jest sam program, jego oprawa i dopasowanie do wieku. Zdarza się, że sama aparycja i osobowość potrafią przykuć uwagę dzieci. Jednak trzeba się liczyć z tym, w jakim są wieku, czy będzie to atrakcja na miarę ich potrzeb i postawić na artystę, który ma doświadczenie nie tylko w robieniu show, ale i w występowaniu właśnie przed najmłodszymi.

Magik dla dzieci jako terapia?

W czasie pokazów iluzji magia dzieje się, bo w nią wierzymy. Z jednej strony chcemy dowiedzieć się, jak to możliwe, ale z drugiej – poznanie sekretów sztuczek jest bardzo rozczarowujące. Zdecydowanie lepiej jest poddać się magii. Ona nie jest elementem sztuczek. Dzieje się w naszych głowach. Właśnie dlatego pokaz iluzji jest świetnym sposobem na to, by choć na chwilę zapomnieć o sobie, o swoich problemach, o chorobach… Iluzjonista ma za zadanie zabrać nas do innego wymiaru. Do świata, w którym nic nie jest takie, jak powinno. Obdarzyć szczęściem, zaintrygować. To doskonała forma terapii poprzez zabawę. Pomaga odegnać złe myśli. Widzowie dzięki show iluzjonisty zapominają o wszystkim wkoło, są po to, by rozwikłać to, co niemożliwe do zrozumienia.

Pasja do iluzji

Osoby, które mają hobby, są zdecydowanie szczęśliwsze, mają poczucie spełnienia w życiu i wentyl, który pozwala im odetchnąć, gdy dzieje się źle. Bardzo ważne jest, by znaleźć w życiu coś, co będzie się robić z pasją. Może tym był właśnie iluzja. Dzieci uwielbiają nie tylko magię, jaką znają z książek i filmów, ale i tę codzienną, dziejącą się na ich oczach. Dla najmłodszych są to nawet bańki mydlane oraz inne eksperymenty fizyczne i chemiczne. Starsze dzieci wolą sztuczki. Z chęcią podpatrują iluzjonistów przy pracy i chcą ich naśladować. Chcą poznać sekrety sztuczek, by móc je zrozumieć, poczuć satysfakcję, ale i zacząć je powtarzać. Z czasem iluzja staje się hobby i sposobem na to, by oderwać się od rzeczywistości. To doskonały pomysł na hobby.

jeden komentarz dla “Iluzjonista, magik dla dzieci jako terapia, rozrywka i pasja!

  1. Marek says:

    Na urodzinach u moich dzieci był iluzjonista i muszę przyznać, że zaczarował wszystkie maluchy! Nawet te, które na co dzień nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu obserwowały pokaz z zaciekawieniem — moim zdaniem to ciekawa forma rozrywki, nawet dla bardzo energicznych maluszków 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.